Moderná posteľ Fanny HIT 160x200 cm

Kód: 1169/S U 1169/S U2 1169/S U3 1169/S U4 Zvoľte variant
Novinka sleva na matraci
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
FANY 2023 MODRÁ
€515
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Barva
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Matrac so zľavou 45€ ?

!!! PRI ZAKÚPENÍ MATRACA K TEJTO POSTELI DOSTANETE ZĽAVU 45€!!!

Moderná posteľ s úložným priestorom v rozmere 160x200 cm.

S vysokou ležacou plochou.

Dovoz až domov zadarmo.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusná posteľ Fanny HIT

rozmery plochy na ležanie: 200 x 160 cm

výška plochy na ležanie: 58 cm (merané vrátane matraca 19cm)

celkové rozmery postele sú: 176 x 219 cm

rozmery čela postele: 176 x 95 x 7 cm

nosnosť: 2x 120kg

 

Prestieradlo si môžete zakúpiť TU.

Posteľ Fanny HIT ponúkame aj v zaujímavej verzii s motorovým otváraním úložného priestoru TU.

 

Konštrukciu postele tvoria masívne diely čalúneného korpusu. Kvalitná látka Savana, stálofarebná. Všetko je pevne spojené kovaním. Pelesť je kovová, opatrená lamelovým roštom. Posteľ má vysokú plochu na ležanie a vysoké pevné čelo. 

Posteľ dodávame bez matraca. Pri zakúpení matraca k tejto posteli-pri výbere varianty si vyberiete za príplatok aj matracdostanete matrac so zľavou 45€! Zľava je odpočítaná ihneď pri výbere. Do postele je možné použiť všetky typy matracov, viď ponuka nižšie. Rozmery matraca sú 200x160 cm alebo 2ks 200x80 cm.

Prístup do úložného priestoru pod polovicou postele je veľmi jednoduchý. Otvára sa od nôh pomocou dvoch pevných piestov a tvoria ho drôtené koše, to umožňuje vzduchu neustále prúdiť medzi uloženými vecami a matracmi. Z hygienického hľadiska je to najpraktickejší spôsob ukladania vecí. Kvalita spánku na vysokej úrovni a pri správnej izbovej teplote nedochádza k poteniu tela. Nôžky sú plastové, 6cm vysoké, farba šedá.

Posteľ ponúkame vo viacerých dekoroch, vyberiete si vo variantách produktu.

Obrázok je ilustračný (šírka postele na obrázku je 180cm).

Ponúkané varianty matracov:

17 cm Sendvičový matrac - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR a HR peny s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z troch druhov pien: jadro (stredná časť matraca) - PUR pena 2542. Mäkká ležacia plocha matraca - použitá pena HR3030, Tuhá ležacia plocha matraca - použitá pena HR3538. Lehacie plochy matraca sú z dvoch odlišných pien, opatrené na oboch stranách masážnymi nopmi. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

19 cm Ortopedy maxi - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR peny, s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z dvoch druhov pien. Jedna strana matraca je rovná a tuhá. Použitá pena PUR 28, druhá strana matraca mäkká má masážne nopky. Použitá pena HR 30. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

20 cm BOXSPRING matrac (taštičkový matrac) - Tento matrac je vyrobený z vysokého počtu malých pružiniek, zabalených do netkanej textílie. Tieto sú spolu zlepené a tvoria elastické jadro matraca. Každá malá pružinka dokonale kopíruje Vaše krivky a vyrovnáva pohyby na matraci. Dve strany ležacích plôch matraca sú osadené rozdielnou tuhosťou pien. Jedna strana matraca je tuhá, použitá HR pena. Druhá strana matraca mäkká má mäkkú HR penu. Vďaka dokonalému prispôsobeniu jednotlivých pružiniek ležíte ako „v bavlnke“ a matrac dokonale kopíruje vaše telo. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3). V ponuke iba 80 a 90 cm šírka.

24 cm BOXSPRING matrac (taštičkový matrac) + vysoko elastický (lenivý) pena - Tento matrac je vyrobený z vysokého počtu malých pružiniek, zabalených do netkanej textílie. Tieto sú spolu zlepené a tvoria elastické jadro matraca. Každá malá pružinka dokonale kopíruje Vaše krivky a vyrovnáva pohyby na matraci. Dve strany ležacích plôch matraca sú osadené rozdielnou tuhosťou pien. Jedna strana matraca je tuhá, použitá HR pena. Druhá strana matraca mäkká má mäkkú HR penu + VISCO lenivú penu. Táto strana je vhodná pre staršie osoby a ľudí, ktorí majú problémy s bedrovými kĺbmi. Vďaka dokonalému prispôsobeniu VISCO peny ležíte ako „v bavlnke“ a matrac dokonale kopíruje a „objíma“ vaše telo. Matrac je mäkká až stredná tuhosti 1-2 (na stupnici 1-3). V ponuke iba 80 a 90 cm šírka.

 

Manželská posteľ je dodávaná v demonte (rozložená) s podrobným návodom na montáž. Stačí vytiahnuť z krabice a zmontovať jednotlivé diely k sebe. Vďaka tomuto je s posteľou jednoduchšia manipulácia. Návod nájdete tiež v súboroch na stiahnutie.

Posteľ Fanny HIT ponúkame aj v ďalších rozmeroch: 120cm, 140cm a 180cm.

Uvedená cena je konečná, vrátane dopravy po celej SR, neplatíte nič navyše. Platba v hotovosti pri dovoze, záruka 24 mesiacov.

Doba dodania je približne 3 až 10 pracovných dní. Pred dovozom Vás budeme telefonicky informovať o termíne dodania. Vodič Vám pomôže vyložiť tovar z auta, ale pretože jazdí sám, nemôže Vám pomôcť s výnosom do domu. Nezvládne to z fyzických ani časových dôvodov. Ďakujeme za pochopenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele
Záruka: 2 roky
? rozmer ležacej plochy: 160x200 cm
? Barva čalounění nábytku.: červená, hnedá, krémová, modrá, sivá
úložný priestor: ano
celkové rozmery postele(v/š/h): 95x176x219 cm
výška ležacej plochy: 58 cm
nosnosť: 240 kg
výroba: ČR

Návod na zostavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: