Zľavy pre Vás

Sme nábytok plný akcií a zliav!

Pred tým, než u nás zahájite nákup, odporúčame Vám prezrieť si naše aktuálne akcie a zľavy. Ponúkame vám jedinečnú šancu vybrať si ponuku, ktorá najlepšie spĺňa vaše potreby a umožní vám ušetriť ešte viac.

Pravidelne pridávame a obnovujeme naše ponuky a akcie, aby sme uspokojili potreby každého zákazníka. Tu nájdete vždy naše najnovšie a najatraktívnejšie akcie.

 

Akcia 6+1

Alebo Šťastná sedmička! Výhodou je možnosť vybavenia bytu viacerými kusmi nábytku, ale aj dekoráciou, kedy za každý siedmy kus zaplatíte iba 1€.  Ako to funguje v praxi? Akonáhle zaevidujeme Vašu objednávku so siedmimi produktmi, je jedno, či sú rôzne alebo rovnaké, dodatočne upravujeme faktúru s cenami. Tú Vám pošleme späť. Znie to zložito, ale naozaj nie je. Detailne si môžete o akcii prečítať TU.

S akciou Šťastná sedmička si môžete vybaviť kanceláriu, zasadaciu miestnosť, sekretariáty, ale aj detskú alebo obývaciu izbu, predsieň, či kúpeľňu…​

Vyobrazený tovar nájdete v kategóriách:

https://www.nabytokmorava.sk/jednolozka/

https://www.nabytokmorava.sk/kancelarsky-nabytok/

https://www.nabytokmorava.sk/skrine/

 

Zľava 5% pri registrácii na našom e-shope

Registrujte sa na naše e-shope. Vďaka tomu získate nielen zľavový kód, ale aj prehľad o svojich objednávkach, zľavách, hodnoteniach… Všetko pekne na jednom mieste.

Kontajner za super cenu

Uvažujete o kúpe písacieho stola? Je jedno, či potrebujete do kancelárie, alebo detskej izby, vždy sa hodí kontajner na ukladanie vecí. Keď si vyberiete stôl u nás, dostanete kontajner za zníženú cenu.

Matrac so zľavou

Pri nákupe vybraných postelí ponúkame možnosť zakúpiť matrac so zľavou. Poskytujeme širokú škálu typov a rozmerov matracov tak, aby spoločne s novou posteľou tvorili základ pre Váš plnohodnotný, ničím nerušený spánok.

Okrem už uvedených zliav prinášame pre váš nákupný zážitok do konca roka ďalšie atraktívne ponuky. Nezabudnite sa tiež pozrieť na náš ostatný akčný a výpredajový tovar. V našej výpredaji nájdete nábytok, ktorý bol pôvodne zostavený na nahrávanie videonávodov a následne opäť rozložený.