Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA  

CENA DOPRAVY PO SK

Dopravu Vám ponúkame na väčšinu tovaru (okrem niektorých políc, malých skriniek) po celom Slovensku ZADARMO.

DOPRAVA TOVARU PO SK

Termín dodania nábytku Vám upresníme deň pred doručením telefonicky, sms alebo e-mailom, aby ste boli na prevzatia tovaru pripravení. Aj v deň doručenia Vás môže kontaktovať prepravca pred svojím príchodom, ak si to budete priať. Keďže sme výrobcovia a máme všetok tovar tiež skladom, je doba dodania 1-15 pracovných dní od objednania tovaru. Nábytok rozvážame od skorých ranných hodín, až do večerných hodín, aby ste ho mali doma čo najskôr.

Nábytok rozváža nami dohodnutý dopravca. Nábytok Vám prepravca zloží z vozidla, ale následný odnos si musíte už zariadiť.  Prepravcovia ani poštári bohužiaľ nemajú výnos zásielok až do domu v popise práce. Nezvládnu to z časových dôvodov, pretože musia stihnúť doručiť čo najskôr všetky Vaše zásielky.

Pri prevzatí tovaru si prosím starostlivo skontrolujte neporušenosť vonkajšieho obalu. Pri preprave sa môže obal niekedy poškodiť. V prípade zistenia, že je vonkajší obal výrazne poškodený a mohol by byť poškodený aj tovar, je potreba spísať s prepravcom záznam o poškodení alebo môžete odmietnuť prevzatie tovaru. Len nám o tom prosím dajte vedieť na e-mail: reklamace@nabytekmorava.cz. V opačnom prípade nemožno dodatočne podať reklamáciu na poškodenie tovaru dopravou. Na vyššie uvedený e-mail sa obráťte aj v prípade, že objavíte nejakú vadu až po rozbalení nepoškodeného obalu, alebo zistíte, že výrobok nefunguje tak, ako by mal. Nestáva sa to často, ale stať sa to môže.

Osobný odber

Samozrejme ponúkame tiež možnosť osobného odberu na našej prevádzke: Jerlochovice 120, 742 45 Fulnek. Tovar si môžete vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode v časoch: pondelok - piatok od 6:00-14.30 hod. Osobný odber je zadarmo a je nutné platiť v hotovosti.

Spôsob platby za tovar

Spôsob zaplatenia za tovar si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

Platba v hotovosti / dobierkou - Jedná sa o platbu v hotovosti priamo prepravcovi. Nemusíte platiť nič vopred. Len prosíme, majte nachystanú hotovosť, prepravcovia so sebou nemajú platobné terminály.

Bankovým prevodom - Ide o platbu vopred na náš bankový účet.

Platba online platobnou kartou - Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde napíšete údaje zo svojej karty a potvrdíte.

Platba v hotovosti pri osobnom odbere - tovar si môžete tiež vyzdvihnúť osobne. V takom prípade si prosím pripravte hotovosť. Na pobočke nemáme platobný terminál

 

Výrobkov na zákazku a atypické výrobky

Pri atypických výrobkov a výrobkov na zákazku nedodávame už darčeky a neposkytujeme množstevné zľavy. Ponúknutá cena je už konečná vrátane DPH a dopravy.

Ak požadujete špeciálne služby a požiadavky (výnos, montáž, ...), je potreba to uviesť v dopyte na výrobok. Cena atyp. výrobku a jednotlivých služieb bude v ponuke uvedená vrátane spôsobu platby. Dodávateľ môže podľa objemu a náročnosti zákazky, požadovať zálohu. Ďalej je potrebné, aby si zákazník zvolil spôsob platby (pozri vyššie).

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť na tel. číslo +420 731 184 215, +420 731 184 554, +420 605 421 608 alebo na e-mail: info@nabytekmorava.cz