Vážení a milí zákazníci. Aj napriek súčasnej veľmi nepríjemnej situácii, celý náš tím pracuje na maximum a OBJEDNÁVKY doručujeme AJ NA SLOVENSKO! Ďakujeme za Vašu priazeň tím Nabytekmorava

Sedacie súpravy

7 položiek celkom
MARION VAR 006
ZadarmoZadarmo
€263

Lacná sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom. Sedaciu súpravu možno zložiť na ľavú i pravú stranu. Doprava zdarma.

Kód: 1304/BEZ
rozkladacia sedacia súprava Jenifer červená
ZadarmoZadarmo
€368

Lacná sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom. Sedaciu súpravu možno zložiť na ľavú i pravú stranu. Doprava zdarma.

Kód: 1298/BEZ
ESSEN ŠEDÁ 36 ZELENÁ 42
ZadarmoZadarmo
€378

Rohová sedacia súprava Essen s veľkým taburetom. Taburet má úložný priestor. Na výber z mnohých farebných variantov. Dodanie až domov zdarma.

Kód: 1292/BEZ
PANAMA U ČERNÁ 04 LIST 2
ZadarmoZadarmo
€462

Moderná sedacia súprava s úložným priestorom. Veľký výber farebných dekorov. Dovoz až domov zdarma.

Kód: 1313/BEZ
FOCUS L BÍLÁ ŠEDÁ LIST 3 kopie
ZadarmoZadarmo
€510

Rozkladacia sedacia súprava s priestranným úložným priestorom. Doprava po celom Slovensku zadarmo. Sedacia súprava je univerzálny na zloženie a má moderný vzhľad.

Kód: 1310/EKO
ELVIS EKO BÍLÁ SAVANA 05
Novinka
ZadarmoZadarmo
€578

Luxusná sedacia súprava do U v kombináciu látok eko koža MADRID a kvalitná látka SAVANA. Dovoz až domov zdarma.

Kód: 1283/EKO
ELVIS HNĚDÁ 128 BERING 90
ZadarmoZadarmo
od €625

Luxusná sedacia súprava do U s rozkladom. Sedacia súprava s úložným priestorom a dovozom zdarma.

Kód: 1286/MIK

Sedacie súpravy, česká výroba

 

Kvalitné čalúnené sedacie súpravy vhodné do moderných obývacích izieb. Ponúkané produkty ponúkajú značnú variabilitu a dajú sa veľmi ľahko prestavovať a kombinovať. Naše sedacie súpravy sú navrhnuté ako univerzálne, tzn. že je možné zložiť na ľavú alebo pravú stranu. Ponúkame sedacie súpravy iba od českého výrobcu.

Ponúkané sedačky sa líšia hlavne dizajnom a rôznym doplnkovým nábytkom ako sú konferenčné stolíky, alebo taburety. Pri všetkých modeloch je ale základom použitie kvalitných materiálov, precízne spracovanie a dôraz na univerzálnosť.

Všetky modely sedacích súprav možno vždy zakúpiť v niekoľkých farebných variantoch, ktoré je nutné pri objednávke špecifikovať.