Moderná posteľ s čelami Fanny HIT s MOT otváraním ÚP 180x200 cm

Kód: 3161/SAV 3161/SAV2 3161/SAV3 3161/SAV4 Zvoľte variant
Novinka sleva na matraci
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Posteľ Fanny Hit s motorovým otváraním úložného priestoru 180 krémová
€880
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Barva
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Matrac so zľavou 45€ ?

!!! PRI ZAKÚPENÍ MATRACA K TEJTO POSTELI DOSTANETE ZĽAVU 45€!!!

Moderná posteľ s motorovým otváraním úložného priestoru, v rozmere 180x200 cm.

S vysokou ležacou plochou.

Dovoz až domov zadarmo.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaujímavá posteľ Fanny HIT s motorovým otváraním úložného priestoru

rozmery plochy na ležanie: 200 x 180 cm

výška plochy na ležanie: 58 cm (merané vrátane matraca 19cm)

celkové rozmery postele sú: 196 x 219 cm

rozmery čela postele: 196 x 95 x 7 cm

nosnosť: 2x 120kg

 

Prestieradlo si môžete zakúpiť TU.

Priestrannú šatníkovú skriňu Beta HIT 45 v šírke 200cm nájdete TU.

Posteľ Fanny HIT ponúkame aj v klasickej verzii s úložným priestorom TU.

 

Konštrukciu postele tvoria masívne diely čalúneného korpusu. Kvalitná látka Savana, stálofarebná. Všetko je pevne spojené kovaním. Pelesť je kovová, opatrená lamelovým roštom. Posteľ má vysokú plochu na ležanie a vysoké pevné čelo. Nôžky sú plastové, farba šedá.

Prístup do úložného priestoru pod polovicou postele je veľmi jednoduchý. Na oboch stranách čela postele sú ovládacie tlačidlá (z dôvodu zachovania univerzálnosti postele bude vždy jedno tlačidlo nevyužívané), pomocou ktorých je možné spustiť lineárny pohon mechaniky, ktorá ticho otvorí úložný priestor. Opäť stlačením tlačidla úložný priestor zatvorte. V prípade prerušenia elektrickej energie je možné priestor otvoriť ľahko ručne. Úložný priestor tvoria drôtené koše, to umožňuje vzduchu neustále prúdiť medzi uloženými vecami a matracmi. Z hygienického hľadiska je to najpraktickejší spôsob ukladania vecí.

Posteľ dodávame bez matraca. Pri zakúpení matraca k tejto posteli-pri výbere varianty si vyberiete za príplatok aj matracdostanete matrac so zľavou 45€! Zľava je odpočítaná ihneď pri výbere. Do postele je možné použiť všetky typy matracov, viď ponuka nižšie. Rozmery matraca sú 200x180 cm alebo 2ks 200x90 cm.

 

Posteľ ponúkame vo viacerých dekoroch, vyberiete si vo variantách produktu.

Ponúkané varianty matracov:

17 cm Sendvičový matrac - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR a HR peny s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z troch druhov pien: jadro (stredná časť matraca) - PUR pena 2542. Mäkká ležacia plocha matraca - použitá pena HR3030, Tuhá ležacia plocha matraca - použitá pena HR3538. Lehacie plochy matraca sú z dvoch odlišných pien, opatrené na oboch stranách masážnymi nopmi. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

19 cm Ortopedy maxi - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR peny, s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z dvoch druhov pien. Jedna strana matraca je rovná a tuhá. Použitá pena PUR 28, druhá strana matraca mäkká má masážne nopky. Použitá pena HR 30. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

20 cm BOXSPRING matrac (taštičkový matrac) - Tento matrac je vyrobený z vysokého počtu malých pružiniek, zabalených do netkanej textílie. Tieto sú spolu zlepené a tvoria elastické jadro matraca. Každá malá pružinka dokonale kopíruje Vaše krivky a vyrovnáva pohyby na matraci. Dve strany ležacích plôch matraca sú osadené rozdielnou tuhosťou pien. Jedna strana matraca je tuhá, použitá HR pena. Druhá strana matraca mäkká má mäkkú HR penu. Vďaka dokonalému prispôsobeniu jednotlivých pružiniek ležíte ako „v bavlnke“ a matrac dokonale kopíruje vaše telo. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3). V ponuke iba 80 a 90 cm šírka.

24 cm BOXSPRING matrac (taštičkový matrac) + vysoko elastický (lenivý) pena - Tento matrac je vyrobený z vysokého počtu malých pružiniek, zabalených do netkanej textílie. Tieto sú spolu zlepené a tvoria elastické jadro matraca. Každá malá pružinka dokonale kopíruje Vaše krivky a vyrovnáva pohyby na matraci. Dve strany ležacích plôch matraca sú osadené rozdielnou tuhosťou pien. Jedna strana matraca je tuhá, použitá HR pena. Druhá strana matraca mäkká má mäkkú HR penu + VISCO lenivú penu. Táto strana je vhodná pre staršie osoby a ľudí, ktorí majú problémy s bedrovými kĺbmi. Vďaka dokonalému prispôsobeniu VISCO peny ležíte ako „v bavlnke“ a matrac dokonale kopíruje a „objíma“ vaše telo. Matrac je mäkká až stredná tuhosti 1-2 (na stupnici 1-3). V ponuke iba 80 a 90 cm šírka.

Manželská posteľ je dodávaná v demonte (rozložená) s podrobným návodom na montáž. Stačí vytiahnuť z krabice a zmontovať jednotlivé diely k sebe. Vďaka tomuto je s posteľou jednoduchšia manipulácia. Návod nájdete tiež v súboroch na stiahnutie.

Posteľ Fanny HIT ponúkame aj v ďalších rozmeroch: 120cm, 140cm a 160cm.

Uvedená cena je konečná, vrátane dopravy po celej SR, neplatíte nič navyše. Platba v hotovosti pri dovoze, záruka 24 mesiacov.

Doba dodania je približne 3 až 10 pracovných dní. Pred dovozom Vás budeme telefonicky informovať o termíne dodania. Vodič Vám pomôže vyložiť tovar z auta, ale pretože jazdí sám, nemôže Vám pomôcť s výnosom do domu. Nezvládne to z fyzických ani časových dôvodov. Ďakujeme za pochopenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele
Záruka: 2 roky
? Barva čalounění nábytku.: červená, hnedá, krémová, modrá, sivá
? rozmer ležacej plochy: 180x200 cm
úložný priestor: ano
celkové rozmery postele(v/š/h): 95x196x219 cm
výška plochy na ležanie: 58 cm
nosnosť: 2x120 kg
výroba: ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: