Vážení a milí zákazníci. Aj napriek súčasnej veľmi nepríjemnej situácii, celý náš tím pracuje na maximum a OBJEDNÁVKY doručujeme AJ NA SLOVENSKO! Ďakujeme za Vašu priazeň tím Nabytekmorava

Sendvičový matrac - matrac PUR a HR pena, kokos 200x80 cm

Kód: 1701
ZadarmoZadarmo
MATRACE SENDVIČOVÁ
€142
Skladom

Zdravotný sendvičový matrac s kokosovým rúnom s výškou 17 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sendvičový matrac PUR a HR pena, kokos, výška 17 cm

Rozmer matrace: 200x80x17 cm

Nosnosť matrace: do 120 kg

Poťah: 100% PES prešitý rúnom

Zips z dvoch strán

Prací poťah - možno prať na 40 °C

Tato matrace je vyrobená z vysoko elastickej PUR a HR peny o vyššej bojemovej hmotnosti. Matrac je tvorený z troch druhov pien: jadro z PUR peny 2542 (tvori 1/2 matrace), jedna strana z HR peny 3030 (1/4 matrace) a druhá strana - HR pena 3538 (1/4 matrace)

 HR pena VITA dosahuje vlastností studených pien. Vďaka tomu má matrac vynikajúce ortopedické vlastnosti a zaisťuje ideálnu polohu tela v priebehu spánku. Vďaka svojej štruktúre je matrac veľmi dobre odvetrávaná a udržiava správnu mikroklímu, čím obmedzuje výskyt roztočov, ktorí potrebujú k životu a množeniu vlhké prostredie.

Ložnej plochy matrace sú z dvoch odlišných pien, čímž si môžete zvoliť tuhosť ležiacej plochy jednoduchým otočením matraca. Masážne nopky, ktoré sú po celej ploche matraca, zabezpečujú dokonalé prekrvenie kože a uvoľnenie svalstva v priebehu spánku.

Matrac je strednej tuhosti a tým vyhovuje najširšie vrstve spotrebiteľov i deťom. Matrac je obojstranná, čo zaručuje dlhú životnosť. Matrac by sa mala ideálne každé 3 mesiace otáčať. Matrac je vybavená kvalitným snímateľným poťahom, ktorý je priedušný a príjemný na dotyk. Poťah je opatrený zipsom na dvoch stranách pre ľahšie odobraní. Je prešitý tepelným rúnom z dutého polyesterového vlákna, čo zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je prateľný v práčke do 40 ° C. Matrac je vhodný pre alergikov a astmatikov a pôsobí veľmi pozitívne na celkovú regeneráciu organizmu. V spojení s lamelovým roštom sa kvalita matraca násobí. Výška matraca je 17cm a nosnosť je do 120kg.

Vyrobíme Vám tiež atypický rozmer matraca bez príplatku. Vyberte si najbližší väčší rozmer z našej ponuky a z tejto matrace Vám vyrobíme matrac na mieru. Požadovaný rozmer napíšte do správy pre predajcov. (Napríklad: potrebujete matrac o rozmere 195x85cm, kúpte matrac o rozmere 200x90cm a my ju upravíme na Váš požadovaný rozmer).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace 200x80 cm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: