DOPRODEJ - MOTOROVÁ VÝKLOPNÁ POSTEL so stolom VS 21070 - 180

Kód: 3472
€1 735
Skladom
Záložná batéria
Zvýšená nosnosť postele o 20 kg

DOPREDAJ - Motorová sklápacia posteľ so stolom a skriňami. Súčasťou je kvalitný pevný kovový rám s lamelami a obe bočné skrine.

V bielom prevedení

Jednoduché otváranie, bez námahy!

Detailné informácie

Podrobný popis

VS 21070 MOT – 180 - MOTOROVÁ VÝKLOPNÁ POSTEĽ so stolom + dve bočné skrine

Dopredaj postele

-z dôvodu natočenia videonávodu a nafotenia nového produktu bola posteľ zmontovaná. Môže niesť známky bežného opotrebovania pri montáži.

celkové rozmery: 230x199x105 cm (v x š x hl. so stolom)

rozmery po rozložení postele: 225x199 cm (hl. x š.)

rozmery plochy na ležanie: 200x180 cm

výška plochy na ležanie: 65 cm (pri sile matraca 20 cm)

rozmer stola: 186x60 cm a výška: 77 cm

rozmery úložného priestoru-zásuvky: 187x41x16 cm

nosnosť: 2x120 kg, alebo za príplatok 2x140 kg

 

Prestieradlo si môžete zakúpiť TU.

Posteľ predávame bez matraca, v prípade záujmu si ju môžete dokúpiť TU. odporúčame max. hrúbku matraca 20cm.

Túto posteľ vyrábame aj v šírke ležacej plochy 120, 140 a 160 cm.  

Výklopná posteľ VS 21070 MOT je vyrobená z lamina 18 a 36 mm a všetky pohľadové časti sú olepené plastovou hranou. Korpus postele má hrúbku 36 mm. Je to samonosná konštrukcia, ktorá po zložení na mieste je v hornej časti ukotvená k stene, aby nedošlo k preklopeniu postele pri vyklápaní ležacej plochy. K podlahe sa nič neskrutkuje. V bokoch postele sú zapustené kovové diely zdvíhacieho mechanizmu. Rám postele s lamelovým roštom je zvarený v celok. Takto sme vylúčili zložitú montáž, deformácie a prípadné vŕzganie postele. Kovový rám postele je najväčší prepravovaný diel a má rozmery 200x180x6cm (pred nákupom si overte, či sa s rámom dostanete do bytu). Vlastné zdvíhanie rámu s lamelovým roštom zaisťujú dva silné, synchronizované lineárne motory s riadiacou jednotkou. Táto sa ovláda tlačidlom na pravom boku postele alebo diaľkovým ovládaním. Na prevádzku v čase, keď je porucha na elektrickom vedení slúži záložná batéria, ktorá nie je súčasťou dodávky, ale je možné za príplatok dokúpiť. S pomocou tejto batérie, je možné pri výpadku el. energie posteľ otvoriť a zavrieť min. 40 krát. Batéria sa automaticky dobíja.

Stôl, vďaka špeciálne navrhnutému a vyrobenému kovaniu, zostáva pri otváraní a zatváraní postele vo vodorovnej pozícii, to umožňuje stále využitie police pod stolom na uloženie drobných vecí.

Jednoduchá a rýchla kompletizácia, súčasťou dodávky je všetky spojovacie kovania a tlačený návod (ten nájdete aj v súboroch na stiahnutie). Na ďalej uvedenom odkaze https://www.youtube.com/watch?v=V4reFgWLv_E nájdete video návod, kde je zaznamenaná kompletizácia výklopnej postele na mieste. Súčasťou dodávky je aj čalúnené čelo (kvalitná poťahová látka Savana v šedej farbe). Výklopná posteľ má úložný priestor v spodnej časti-zásuvka.

Dve skrinky s LED podsvietením sú už v cene tejto výpredajovej výklopnej postele. 230cm vysoká a 35cm široká skriňa má dvoje dvierka s policami a otvorený priestor, nasvietený Led osvetlením. 1x ľavé a 1x pravé prevedenie. Farba biela, majú strieborné zapustené úchytky.

 

Ponúkané varianty matracov:

17 cm Sendvičový matrac - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR a HR peny s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z troch druhov pien: jadro (stredná časť matraca) - PUR pena 2542. Mäkká ležacia plocha matraca - použitá pena HR3030, Tuhá ležacia plocha matraca - použitá pena HR3538. Lehacie plochy matraca sú z dvoch odlišných pien, opatrené na oboch stranách masážnymi nopmi. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

19 cm Ortopedy maxi - Tento matrac je vyrobený z vysoko elastickej PUR peny, s vyššou objemovou hmotnosťou. Matrac je tvorený z dvoch druhov pien. Jedna strana matraca je rovná a tuhá. Použitá pena PUR 28, druhá strana matraca mäkká má masážne nopky. Použitá pena HR 30. Jednoduchým otočením matraca si môžete voliť pre Vás vyhovujúcu tuhosť matraca. Matrac je strednej tuhosti 2-3 (na stupnici 1-3) a tým vyhovuje najširšej vrstve spotrebiteľov.

 

Sme česká firma, predávame iba výrobky vyrobené v ČR. 

Spôsob platby si zvolíte pri objednaní, záruka 24 mesiacov.

Doba dodania je približne 3 až 10 pracovných dní. Pred dovozom Vás budeme telefonicky informovať o termíne dodania. Vodič Vám pomôže vyložiť tovar z auta, ale pretože jazdí sám, nemôže Vám pomôcť s výnosom do domu. Nezvládne to z fyzických ani časových dôvodov. Ďakujeme za pochopenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Akčné výrobky
Záruka: 2 roky
? dekor: bielá
? rozmer ležacej plochy: 180x200 cm
úložný priestor: ano
Vlastnosti produktu: elektrické ovládanie, s LED osvetlením
Šírka: 199 cm
výška: 230 cm
hĺbka: 105 cm
nosnosť: 2x 120 kg
výroba: ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: